ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Bonad 12544121
nr 1254 4121
Bonad
1800-tal, 100x90
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 maj 2019
kl 18:11:43
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr